15124

Kalite Politikalarımız

Zorunlu iş kuralları ile İSO 9001 TSE BÖHLER TÜV RWTÜV G-714101:189318-341 1998 nolu belgelerimizle ve tüm ilgili yasal gereklilikleri tam olarak uygulamak.
 
Operasyonlarımızı,çevreyi koruyarak ve duyarlı olarak iş sağlığı ve iş güvenliğini göz önünde bulundurarak sürekli geliştirmek ve ekip çalışması ile Fet yapı'yı daima ileriye taşımak.İnsan faktörleri prensiplerini uygulayarak kaliteli dekarasyon,çevre,iş sağlığı ve güvenli çalışma yönetim sistemine çalışanların,müşterilerimizin katılımını sağlamak ve tedarikçilerimiz ile çevresel duyarlılık ve güvenli çalışma konusunda işbirliğimizi geliştirmek..Bu faaliyetleri gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimiz....
 
İmalat sektöründe bulunmamız sebebiyle hedef kitlemizi belirlemek durumundayız.
İhracat hedefimiz olduğu için projelerimizi farklı konsept,tasarım seçenekleriyle hazırlamak uygun olacaktır.
Ürün adedimizin fazlalığı göz önüne alınırsa veri tabanı bağlantılı bir çalışma ile hazırlamanın daha doğru olacağı görüşündeyiz.Bursa'da öncelikli firmaların içinde yer almak için siz müşterilerimizin destekleri gerekmektedir ..
Firmamızı yaşayan bir forma sokmak için aktüel çalışmalarımızı müşterilerimize sunmamızda yarar vardır...
Unutulmamalıdırki çözüm ortaklığı görsel olduğu kadar kuvvetli olması gerektiği inancındayız...
 
En zorlu müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için esnek yaklaşımımız ve bireyselleştirilmiş fiyatlandırmamız bizi büyük inşaat merdiven , balkon korkuluğu projelerinde modern ve değerli bir ortağı yapmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm işlere gösterdiğimiz bağlılık  ve dürüstluk müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmaktadır.
 
Bursa ile birlikte gelişen,değişen ve büyüyen Fetyapı çalıştığı kurumlar ve müşteriler için büyüklük ve sınıf ayırt etmeden,kurumsal kimliğine ve yapılarına uygun projeler sunmaktadır.Fetyapı projelerini;hedef,kalite,içerik tasarım ile ele almaktadır.
Global Türkiye'nin güvenli kapılarını Bursa'da Fetyapı aralıyor.