15124

Fet Yapı Paslanmaz Korkuluk Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

      Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında;  kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya  standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak  çevremize hizmet sunmaktayız. 
 
      Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki  beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile  teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin  gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. 
 
      FET YAPI  olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine  getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.
 
      Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.
 
      Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve Toplam kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.